Umów spotkanie!

Chcesz usprawnić tłumaczenie w firmie i zacząć oszczędzać?

Umów się na spotkanie z naszym specjalistą i sprawdzimy co możemy dla Ciebie zrobić!
Umów spotkanie!
  • Wprowadzanie technologii tłumaczeniowej do działów tłumaczeń w firmach

Wdrożenie programów CAT do pracy działu to sposób na znaczne przyspieszenie i ułatwienie pracy tłumaczy i koordynatorów. Niezależnie od wielkości działu, przeprowadzamy firmy przez proces wyboru odpowiednich narzędzi, przygotowanie procesu, a także przeprowadzamy odpowiednie szkolenia. W przypadku, gdy firma posiada archiwum tłumaczeń i chce je wykorzystać do tłumaczenia aktualnych dokumentów – tworzymy pamięci tłumaczeń i bazy terminologiczne.

  • Szkolenia z obsługi narzędzi CAT dla pracowników działu

Oferujemy szkolenia dla tłumaczy i koordynatorów tłumaczeń. Szkolenia takie mogą obejmować przegląd różnych programów CAT (np. Trados, memoQ, Wordfast), bądź kurs obsługi wybranego oprogramowania. Program szkolenia jest zawsze dostosowany do konkretnych potrzeb, szkolenie ma formę warsztatów i może zostać zorganizowane w firmie.

Więcej informacji o szkoleniach dla pracowników działów tłumaczeń.

  • Wsparcie techniczne

Oferujemy wsparcie techniczne dla działów tłumaczeń. Pomagamy w takich obszarach jak: edycyjne przygotowanie plików do tłumaczenia, rozwiązywanie problemów, OCR, align, konwersja między formatami i inne.

Dodatkowo, jeżeli firma zleca tłumaczenie
Proponujemy:

  • Szkolenia dla pracowników, którzy zlecają tłumaczenia

Szkolimy z zagadnień, które są niezbędne do optymalnego wyboru poddostawców i zrozumienia szczegółów ofert przedstawianych przez biura tłumaczeń. Uczymy wykonywania analiz powtarzalności i rozliczania się na podstawie ich wyników.

  • Wprowadzanie oszczędności w tłumaczeniach

Pomagamy porównać oferty biur tłumaczeń i wybrać rozwiązania najkorzystniejsze dla firmy zlecającej. Przeprowadzamy analizy tekstów w celu zbadania ich charakterystyki i powtarzalności, a także tworzymy pamięci tłumaczeń, na podstawie których kolejne tłumaczenia wykonywane są po znacznie niższych kosztach.

 

 

Wśród naszych klientów są